Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Főszerkesztő és hírolvasó vagyok.
Közösség

Erős Vár Podcast

Egyszázalék - 2021

Halasi András lelkész blogja
Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2021. május 24. |

Visszaáll az istentiszteleti rend

A pünkösdi hétvégét követően visszaáll gyülekezetünkben az eredeti istentiszteleti rend: vasárnaponként 9 órakor istentiszteletet, 10.30-kor pedig családi istentiszteletet tartanak a lelkészek az evangélikus templomban.

A 9 órkor kezdődő istentiszteletet a Credo Rádióban vasárnaponként 19 órától hallhatják majd!

Visszaáll az istentiszteleti rend

A pünkösdi hétvégét követően visszaáll gyülekezetünkben az eredeti istentiszteleti rend: vasárnaponként 9 órakor istentiszteletet, 10.30-kor pedig családi istentiszteletet tartanak a lelkészek az evangélikus templomban.

A 9 órkor kezdődő istentiszteletet a Credo Rádióban vasárnaponként 19 órától hallhatják majd!

Szerkesztve: 2021. május 24. |

Visszaáll az istentiszteleti rend

A pünkösdi hétvégét követően visszaáll gyülekezetünkben az eredeti istentiszteleti rend: vasárnaponként 9 órakor istentiszteletet, 10.30-kor pedig családi istentiszteletet tartanak a lelkészek az evangélikus templomban.

A 9 órkor kezdődő istentiszteletet a Credo Rádióban vasárnaponként 19 órától hallhatják majd!

Visszaáll az istentiszteleti rend

A pünkösdi hétvégét követően visszaáll gyülekezetünkben az eredeti istentiszteleti rend: vasárnaponként 9 órakor istentiszteletet, 10.30-kor pedig családi istentiszteletet tartanak a lelkészek az evangélikus templomban.

A 9 órkor kezdődő istentiszteletet a Credo Rádióban vasárnaponként 19 órától hallhatják majd!