Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. szeptember 12. |

Veni Sancte - Gyülekezeti tanévnyitó istentisztelet

Szeretettel hívunk mindenkit a gyülekezeti tanévnyitó istentiszteleteinkre szeptember 13-án 9 órától és fél 11-től! Ezt követően visszaáll az istentiszteleti rend 9 órától istentisztelettel, fél 11-től családi istentisztelettel várjuk gyülekezetünk tagjait.

Szeretettel kérjük, hogy a templomban is tartsuk be az óvintézkedéseket, vigyázva egymás és önmagunk egészségére!

Veni Sancte - Gyülekezeti tanévnyitó istentisztelet

Szeretettel hívunk mindenkit a gyülekezeti tanévnyitó istentiszteleteinkre szeptember 13-án 9 órától és fél 11-től! Ezt követően visszaáll az istentiszteleti rend 9 órától istentisztelettel, fél 11-től családi istentisztelettel várjuk gyülekezetünk tagjait.

Szeretettel kérjük, hogy a templomban is tartsuk be az óvintézkedéseket, vigyázva egymás és önmagunk egészségére!

Szerkesztve: 2020. szeptember 12. |

Veni Sancte - Gyülekezeti tanévnyitó istentisztelet

Szeretettel hívunk mindenkit a gyülekezeti tanévnyitó istentiszteleteinkre szeptember 13-án 9 órától és fél 11-től! Ezt követően visszaáll az istentiszteleti rend 9 órától istentisztelettel, fél 11-től családi istentisztelettel várjuk gyülekezetünk tagjait.

Szeretettel kérjük, hogy a templomban is tartsuk be az óvintézkedéseket, vigyázva egymás és önmagunk egészségére!

Veni Sancte - Gyülekezeti tanévnyitó istentisztelet

Szeretettel hívunk mindenkit a gyülekezeti tanévnyitó istentiszteleteinkre szeptember 13-án 9 órától és fél 11-től! Ezt követően visszaáll az istentiszteleti rend 9 órától istentisztelettel, fél 11-től családi istentisztelettel várjuk gyülekezetünk tagjait.

Szeretettel kérjük, hogy a templomban is tartsuk be az óvintézkedéseket, vigyázva egymás és önmagunk egészségére!