Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
A rádió reklámidejét értékesítem, spot szövegeket írok, spotokat gyártatok.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. szeptember 18. |

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Az elmúlt vasárnap tartották a műsor válogatóját az MTVA székházában, ahol a mintegy félszáz jelentkező néptáncegyüttes közül tizenhét csoport mutathatta meg magát élőben is a zsűri előtt. A maratoni eseményen iskolánk növendékei is bemutatkoztak: a "Vasi Kislegényczéh" - azaz tizenkét fős fiúcsapatunk virtuóz erdélyi legényestánccal, széki tempóval próbálta meggyőzni a zsűri tagjait arról, hogy ott a helyük az élő adásokban. A legénykék nagyszerűen helytálltak a hosszú nap során, s fellépésük után élményekkel gazdagodva térhettek haza.
S hogy mi is lett a szereplés eredménye, azt november 1-ig, a műsor első adásáig sajnos titokban kell tartaniuk... - hát, nem lesz könnyű feladat!

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Az elmúlt vasárnap tartották a műsor válogatóját az MTVA székházában, ahol a mintegy félszáz jelentkező néptáncegyüttes közül tizenhét csoport mutathatta meg magát élőben is a zsűri előtt. A maratoni eseményen iskolánk növendékei is bemutatkoztak: a "Vasi Kislegényczéh" - azaz tizenkét fős fiúcsapatunk virtuóz erdélyi legényestánccal, széki tempóval próbálta meggyőzni a zsűri tagjait arról, hogy ott a helyük az élő adásokban. A legénykék nagyszerűen helytálltak a hosszú nap során, s fellépésük után élményekkel gazdagodva térhettek haza.
S hogy mi is lett a szereplés eredménye, azt november 1-ig, a műsor első adásáig sajnos titokban kell tartaniuk... - hát, nem lesz könnyű feladat!
Szerkesztve: 2019. szeptember 18. |

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Az elmúlt vasárnap tartották a műsor válogatóját az MTVA székházában, ahol a mintegy félszáz jelentkező néptáncegyüttes közül tizenhét csoport mutathatta meg magát élőben is a zsűri előtt. A maratoni eseményen iskolánk növendékei is bemutatkoztak: a "Vasi Kislegényczéh" - azaz tizenkét fős fiúcsapatunk virtuóz erdélyi legényestánccal, széki tempóval próbálta meggyőzni a zsűri tagjait arról, hogy ott a helyük az élő adásokban. A legénykék nagyszerűen helytálltak a hosszú nap során, s fellépésük után élményekkel gazdagodva térhettek haza.
S hogy mi is lett a szereplés eredménye, azt november 1-ig, a műsor első adásáig sajnos titokban kell tartaniuk... - hát, nem lesz könnyű feladat!

Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón

2019-ben is megrendezi a Magyar Televízió a Fölszállott a pávát - a néptáncosok, népzenészek tehetségkutató versenyét, melyen idén ismét a gyerekeké lesz a főszerep.
Vasi Kislegényczéh a Páva-válogatón
Az elmúlt vasárnap tartották a műsor válogatóját az MTVA székházában, ahol a mintegy félszáz jelentkező néptáncegyüttes közül tizenhét csoport mutathatta meg magát élőben is a zsűri előtt. A maratoni eseményen iskolánk növendékei is bemutatkoztak: a "Vasi Kislegényczéh" - azaz tizenkét fős fiúcsapatunk virtuóz erdélyi legényestánccal, széki tempóval próbálta meggyőzni a zsűri tagjait arról, hogy ott a helyük az élő adásokban. A legénykék nagyszerűen helytálltak a hosszú nap során, s fellépésük után élményekkel gazdagodva térhettek haza.
S hogy mi is lett a szereplés eredménye, azt november 1-ig, a műsor első adásáig sajnos titokban kell tartaniuk... - hát, nem lesz könnyű feladat!