Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Főszerkesztő és hírolvasó vagyok.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. május 12. |

Várják az SZJA felajánlásokat

Szja-kedvezményezett lehet mintegy 300 szombathelyi civil szervezet és országosan összesen 91 evangélikus alapítvány – ez is kiderül abból a 30 ezer 49 civil szervezetet soroló listából, amit most tett közzé a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Várják az SZJA felajánlásokat

Szöveg: Bakos Ágnes

A lista azokat az egyesületeket, alapítványokat sorolja, amelyekre érvényes felajánlást tehetnek az adózók az adó egy százalékuknál. A lehetséges kedvezményezettek között van a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány, és a 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány is, de Vas megyében még hét evangélikus szervezet várja az szja-felajánlásokat. Ezek: az Alsósági Evangélikus Fiatalokért, a celldömölki evangélikus egyházközség alapítvány, a büki Fülöp Dezső Evangélikus Alapítvány, a Kőszegi Evangélikus Szakgimnáziumért Alapítvány, a répcelaki Kund Sámuel Evangélikus Alapítvány, a Luther-rózsa Alapítvány a Sárvári Evangélikus Egyházközség fejlesztéséért; valamint a Bobai Evangélikus Templomért Alapítvány. Május 20-án jár le az szja-bevallás határideje, addig lehet dönteni az egy százalékról is, azért is tették most közzé most a felajánlásokat fogadó szervezetek listáját.

Várják az SZJA felajánlásokat

Szja-kedvezményezett lehet mintegy 300 szombathelyi civil szervezet és országosan összesen 91 evangélikus alapítvány – ez is kiderül abból a 30 ezer 49 civil szervezetet soroló listából, amit most tett közzé a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Várják az SZJA felajánlásokat

Szöveg: Bakos Ágnes

A lista azokat az egyesületeket, alapítványokat sorolja, amelyekre érvényes felajánlást tehetnek az adózók az adó egy százalékuknál. A lehetséges kedvezményezettek között van a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány, és a 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány is, de Vas megyében még hét evangélikus szervezet várja az szja-felajánlásokat. Ezek: az Alsósági Evangélikus Fiatalokért, a celldömölki evangélikus egyházközség alapítvány, a büki Fülöp Dezső Evangélikus Alapítvány, a Kőszegi Evangélikus Szakgimnáziumért Alapítvány, a répcelaki Kund Sámuel Evangélikus Alapítvány, a Luther-rózsa Alapítvány a Sárvári Evangélikus Egyházközség fejlesztéséért; valamint a Bobai Evangélikus Templomért Alapítvány. Május 20-án jár le az szja-bevallás határideje, addig lehet dönteni az egy százalékról is, azért is tették most közzé most a felajánlásokat fogadó szervezetek listáját.

Szerkesztve: 2019. május 12. |

Várják az SZJA felajánlásokat

Szja-kedvezményezett lehet mintegy 300 szombathelyi civil szervezet és országosan összesen 91 evangélikus alapítvány – ez is kiderül abból a 30 ezer 49 civil szervezetet soroló listából, amit most tett közzé a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Várják az SZJA felajánlásokat

Szöveg: Bakos Ágnes

A lista azokat az egyesületeket, alapítványokat sorolja, amelyekre érvényes felajánlást tehetnek az adózók az adó egy százalékuknál. A lehetséges kedvezményezettek között van a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány, és a 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány is, de Vas megyében még hét evangélikus szervezet várja az szja-felajánlásokat. Ezek: az Alsósági Evangélikus Fiatalokért, a celldömölki evangélikus egyházközség alapítvány, a büki Fülöp Dezső Evangélikus Alapítvány, a Kőszegi Evangélikus Szakgimnáziumért Alapítvány, a répcelaki Kund Sámuel Evangélikus Alapítvány, a Luther-rózsa Alapítvány a Sárvári Evangélikus Egyházközség fejlesztéséért; valamint a Bobai Evangélikus Templomért Alapítvány. Május 20-án jár le az szja-bevallás határideje, addig lehet dönteni az egy százalékról is, azért is tették most közzé most a felajánlásokat fogadó szervezetek listáját.

Várják az SZJA felajánlásokat

Szja-kedvezményezett lehet mintegy 300 szombathelyi civil szervezet és országosan összesen 91 evangélikus alapítvány – ez is kiderül abból a 30 ezer 49 civil szervezetet soroló listából, amit most tett közzé a Nemzeti Adó- és Vámhivatal.
Várják az SZJA felajánlásokat

Szöveg: Bakos Ágnes

A lista azokat az egyesületeket, alapítványokat sorolja, amelyekre érvényes felajánlást tehetnek az adózók az adó egy százalékuknál. A lehetséges kedvezményezettek között van a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány, és a 100 éves Szombathelyi Evangélikus Templomért Alapítvány is, de Vas megyében még hét evangélikus szervezet várja az szja-felajánlásokat. Ezek: az Alsósági Evangélikus Fiatalokért, a celldömölki evangélikus egyházközség alapítvány, a büki Fülöp Dezső Evangélikus Alapítvány, a Kőszegi Evangélikus Szakgimnáziumért Alapítvány, a répcelaki Kund Sámuel Evangélikus Alapítvány, a Luther-rózsa Alapítvány a Sárvári Evangélikus Egyházközség fejlesztéséért; valamint a Bobai Evangélikus Templomért Alapítvány. Május 20-án jár le az szja-bevallás határideje, addig lehet dönteni az egy százalékról is, azért is tették most közzé most a felajánlásokat fogadó szervezetek listáját.