Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2018. szeptember 21. |

Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítő események

A Társadalmi Szerepvállalás erősítése a Reményik Sándor evangélikus iskolában EFOP-1.3.5-16-2016-00476 pályázat keretein belül megvalósuló Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítőt események. Az esemény szerdán 18.00- órai kezdettel kerül megrendezésre a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség közösségi termében Körmendi u. 2, az Evangélikus templom mellett.

1. Előadás 2018.09.26 

Az ősrobbanástól, a jégkorszakig

Előadó: Varga Péter

2. Előadás 2018.10.19

Az első földművelők az első telepesek

Előadó: Ilona Gábor

További előadásainkról e téméban honlapunkon folymatosan hírtadunk!

Előadásaink ingyenesek! MIndenkit szeretettel várunk!

Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítő események

A Társadalmi Szerepvállalás erősítése a Reményik Sándor evangélikus iskolában EFOP-1.3.5-16-2016-00476 pályázat keretein belül megvalósuló Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítőt események. Az esemény szerdán 18.00- órai kezdettel kerül megrendezésre a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség közösségi termében Körmendi u. 2, az Evangélikus templom mellett.

1. Előadás 2018.09.26 

Az ősrobbanástól, a jégkorszakig

Előadó: Varga Péter

2. Előadás 2018.10.19

Az első földművelők az első telepesek

Előadó: Ilona Gábor

További előadásainkról e téméban honlapunkon folymatosan hírtadunk!

Előadásaink ingyenesek! MIndenkit szeretettel várunk!

Szerkesztve: 2018. szeptember 21. |

Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítő események

A Társadalmi Szerepvállalás erősítése a Reményik Sándor evangélikus iskolában EFOP-1.3.5-16-2016-00476 pályázat keretein belül megvalósuló Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítőt események. Az esemény szerdán 18.00- órai kezdettel kerül megrendezésre a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség közösségi termében Körmendi u. 2, az Evangélikus templom mellett.

1. Előadás 2018.09.26 

Az ősrobbanástól, a jégkorszakig

Előadó: Varga Péter

2. Előadás 2018.10.19

Az első földművelők az első telepesek

Előadó: Ilona Gábor

További előadásainkról e téméban honlapunkon folymatosan hírtadunk!

Előadásaink ingyenesek! MIndenkit szeretettel várunk!

Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítő események

A Társadalmi Szerepvállalás erősítése a Reményik Sándor evangélikus iskolában EFOP-1.3.5-16-2016-00476 pályázat keretein belül megvalósuló Szombathely története honismereti, helytörténeti tudásbővítőt események. Az esemény szerdán 18.00- órai kezdettel kerül megrendezésre a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség közösségi termében Körmendi u. 2, az Evangélikus templom mellett.

1. Előadás 2018.09.26 

Az ősrobbanástól, a jégkorszakig

Előadó: Varga Péter

2. Előadás 2018.10.19

Az első földművelők az első telepesek

Előadó: Ilona Gábor

További előadásainkról e téméban honlapunkon folymatosan hírtadunk!

Előadásaink ingyenesek! MIndenkit szeretettel várunk!