Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Ami honlap, és tartalom az az én asztalom!
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2017. május 08. |

2017 évi Szociális hét programja

"Gyökerek nélkül elpusztul a növény. Hogy matadna meg gyökerei nélkül az ember...." (Schöffer E.)

A szociális hét keretében idén második alkalommal A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány Dr. Bohócai is több helyi szervezet mellet résztvesznek a 2017.05.10.-én 15 órától az Fő téren megrendezésre kerülő programon.

2017 évi Szociális hét programja

"Gyökerek nélkül elpusztul a növény. Hogy matadna meg gyökerei nélkül az ember...." (Schöffer E.)

A szociális hét keretében idén második alkalommal A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány Dr. Bohócai is több helyi szervezet mellet résztvesznek a 2017.05.10.-én 15 órától az Fő téren megrendezésre kerülő programon.

Szerkesztve: 2017. május 08. |

2017 évi Szociális hét programja

"Gyökerek nélkül elpusztul a növény. Hogy matadna meg gyökerei nélkül az ember...." (Schöffer E.)

A szociális hét keretében idén második alkalommal A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány Dr. Bohócai is több helyi szervezet mellet résztvesznek a 2017.05.10.-én 15 órától az Fő téren megrendezésre kerülő programon.

2017 évi Szociális hét programja

"Gyökerek nélkül elpusztul a növény. Hogy matadna meg gyökerei nélkül az ember...." (Schöffer E.)

A szociális hét keretében idén második alkalommal A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány Dr. Bohócai is több helyi szervezet mellet résztvesznek a 2017.05.10.-én 15 órától az Fő téren megrendezésre kerülő programon.