Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. április 12. |

Rendhagyó költészet napi megemlékezés

A Reményik-iskola diákjai maradandó élményt alkottak a magyar költészet napjára.

Versektől volt hangos iskolánk április 11-én, a magyar költészet ünnepén. Legbátrabb szavalóink a tanórák közötti szünetekben mondhatták el kedvenc verseiket, vagy épp a nemrég tanult költeményeket. A felső tagozatosok igazán maradandó élményt adtak társaiknak: egy flashmobbal készültek a költészet napjára, melyből videóklip is készült:

 
Mindemellett rendhagyó irodalomórán is résztvehettek a felsősök, melyet Kovács Pali zenész, a Reményik suliszínház tagja tartott. Pali a megzenésített versek előadásán túl jót beszélgetett a 6-7. osztályosokkal a versírásról, a költészet fontosságárór, sőt, még egy verset is megírtak közösen, amit aztán megzenésített.
 
 
A költészet napi megemlékezésről további képeket nézegethetnek az iskola weboldalán:

 

Rendhagyó költészet napi megemlékezés

A Reményik-iskola diákjai maradandó élményt alkottak a magyar költészet napjára.

Versektől volt hangos iskolánk április 11-én, a magyar költészet ünnepén. Legbátrabb szavalóink a tanórák közötti szünetekben mondhatták el kedvenc verseiket, vagy épp a nemrég tanult költeményeket. A felső tagozatosok igazán maradandó élményt adtak társaiknak: egy flashmobbal készültek a költészet napjára, melyből videóklip is készült:

 
Mindemellett rendhagyó irodalomórán is résztvehettek a felsősök, melyet Kovács Pali zenész, a Reményik suliszínház tagja tartott. Pali a megzenésített versek előadásán túl jót beszélgetett a 6-7. osztályosokkal a versírásról, a költészet fontosságárór, sőt, még egy verset is megírtak közösen, amit aztán megzenésített.
 
 
A költészet napi megemlékezésről további képeket nézegethetnek az iskola weboldalán:

 

Szerkesztve: 2019. április 12. |

Rendhagyó költészet napi megemlékezés

A Reményik-iskola diákjai maradandó élményt alkottak a magyar költészet napjára.

Versektől volt hangos iskolánk április 11-én, a magyar költészet ünnepén. Legbátrabb szavalóink a tanórák közötti szünetekben mondhatták el kedvenc verseiket, vagy épp a nemrég tanult költeményeket. A felső tagozatosok igazán maradandó élményt adtak társaiknak: egy flashmobbal készültek a költészet napjára, melyből videóklip is készült:

 
Mindemellett rendhagyó irodalomórán is résztvehettek a felsősök, melyet Kovács Pali zenész, a Reményik suliszínház tagja tartott. Pali a megzenésített versek előadásán túl jót beszélgetett a 6-7. osztályosokkal a versírásról, a költészet fontosságárór, sőt, még egy verset is megírtak közösen, amit aztán megzenésített.
 
 
A költészet napi megemlékezésről további képeket nézegethetnek az iskola weboldalán:
http://www.remenyik-iskola.hu/

 

Rendhagyó költészet napi megemlékezés

A Reményik-iskola diákjai maradandó élményt alkottak a magyar költészet napjára.

Versektől volt hangos iskolánk április 11-én, a magyar költészet ünnepén. Legbátrabb szavalóink a tanórák közötti szünetekben mondhatták el kedvenc verseiket, vagy épp a nemrég tanult költeményeket. A felső tagozatosok igazán maradandó élményt adtak társaiknak: egy flashmobbal készültek a költészet napjára, melyből videóklip is készült:

 
Mindemellett rendhagyó irodalomórán is résztvehettek a felsősök, melyet Kovács Pali zenész, a Reményik suliszínház tagja tartott. Pali a megzenésített versek előadásán túl jót beszélgetett a 6-7. osztályosokkal a versírásról, a költészet fontosságárór, sőt, még egy verset is megírtak közösen, amit aztán megzenésített.
 
 
A költészet napi megemlékezésről további képeket nézegethetnek az iskola weboldalán:
http://www.remenyik-iskola.hu/