Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Kapás van című műsor szerkesztő, műsorvezetője
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2018. október 20. |

Őszi jótékonysági koncert

Lakner-Bognár Nóra és prof. Walter Franz vezényletével idén is színvonalas koncertnek lehettek fültanúi a komolyzene kedvelői az evangélikus templomban.
Őszi jótékonysági koncert

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány idén is megrendezte október 20-án őszi jótékonysági koncertjét, melyen a Savaria Szimfonikus Zenekar tagjai, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar és a Güssingi (Németújvári) Kórus közös produkcióját hallhatta a közönség. Szólistaként Gál Gabi (szoprán) és Simon Krisztina (mezzo) közreműködött az alkalmon.

A jótékonysági koncert bevételét idén is a Szeretetszolgálatért Alapítvány jószolgálati tevékenységére fordítják majd.

Őszi jótékonysági koncert

Lakner-Bognár Nóra és prof. Walter Franz vezényletével idén is színvonalas koncertnek lehettek fültanúi a komolyzene kedvelői az evangélikus templomban.
Őszi jótékonysági koncert

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány idén is megrendezte október 20-án őszi jótékonysági koncertjét, melyen a Savaria Szimfonikus Zenekar tagjai, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar és a Güssingi (Németújvári) Kórus közös produkcióját hallhatta a közönség. Szólistaként Gál Gabi (szoprán) és Simon Krisztina (mezzo) közreműködött az alkalmon.

A jótékonysági koncert bevételét idén is a Szeretetszolgálatért Alapítvány jószolgálati tevékenységére fordítják majd.

Szerkesztve: 2018. október 20. |

Őszi jótékonysági koncert

Lakner-Bognár Nóra és prof. Walter Franz vezényletével idén is színvonalas koncertnek lehettek fültanúi a komolyzene kedvelői az evangélikus templomban.
Őszi jótékonysági koncert

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány idén is megrendezte október 20-án őszi jótékonysági koncertjét, melyen a Savaria Szimfonikus Zenekar tagjai, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar és a Güssingi (Németújvári) Kórus közös produkcióját hallhatta a közönség. Szólistaként Gál Gabi (szoprán) és Simon Krisztina (mezzo) közreműködött az alkalmon.

A jótékonysági koncert bevételét idén is a Szeretetszolgálatért Alapítvány jószolgálati tevékenységére fordítják majd.

Őszi jótékonysági koncert

Lakner-Bognár Nóra és prof. Walter Franz vezényletével idén is színvonalas koncertnek lehettek fültanúi a komolyzene kedvelői az evangélikus templomban.
Őszi jótékonysági koncert

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetszolgálatáért Alapítvány idén is megrendezte október 20-án őszi jótékonysági koncertjét, melyen a Savaria Szimfonikus Zenekar tagjai, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar és a Güssingi (Németújvári) Kórus közös produkcióját hallhatta a közönség. Szólistaként Gál Gabi (szoprán) és Simon Krisztina (mezzo) közreműködött az alkalmon.

A jótékonysági koncert bevételét idén is a Szeretetszolgálatért Alapítvány jószolgálati tevékenységére fordítják majd.