Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
szerkesztő, műsorvezető
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. április 07. |

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készülünk minden napra kedves hallgatóinknak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül és a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség honlapján!
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádió hullámhosszán:

Április 8. szerda:  18 óra után nagyheti vesperás (zsoltározó) istentisztelet


Április 9. csütörtök: 10 óra páskavacsora, 14 óra nagycsütörtöki istentisztelet, 19 óra nagycsütörtöki istentisztelet ismétléseÁprilis 10. péntek: 14 óra nagypénteki istentisztelet, 19 óra nagypénteki passió

 
 
Passió:


Április 11. szombat: 10 óra passió, 19 óra nagyszombati áhítatÁprilis 12. vasárnap: 8 óra Húsvét hajnali istentisztelet felvétele, 14 óra Húsvét ünnepi istentisztelet, 19 óra Húsvét ünnepi istentisztelet ismétlése

 

Április 13. hétfő : 10 óra húsvéthétfői családi jellegű istentisztelet közvetítése


Április 13. hétfő: 14 óra kantátazenés istentisztelet


Áldott Húsvétot kívánunk minden kedves hallgatónknak és testvérünknek! 

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készülünk minden napra kedves hallgatóinknak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül és a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség honlapján!
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádió hullámhosszán:

Április 8. szerda:  18 óra után nagyheti vesperás (zsoltározó) istentisztelet


Április 9. csütörtök: 10 óra páskavacsora, 14 óra nagycsütörtöki istentisztelet, 19 óra nagycsütörtöki istentisztelet ismétléseÁprilis 10. péntek: 14 óra nagypénteki istentisztelet, 19 óra nagypénteki passió

 
 
Passió:


Április 11. szombat: 10 óra passió, 19 óra nagyszombati áhítatÁprilis 12. vasárnap: 8 óra Húsvét hajnali istentisztelet felvétele, 14 óra Húsvét ünnepi istentisztelet, 19 óra Húsvét ünnepi istentisztelet ismétlése

 

Április 13. hétfő : 10 óra húsvéthétfői családi jellegű istentisztelet közvetítése


Április 13. hétfő: 14 óra kantátazenés istentisztelet


Áldott Húsvétot kívánunk minden kedves hallgatónknak és testvérünknek! 
Szerkesztve: 2020. április 07. |

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készülünk minden napra kedves hallgatóinknak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül és a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség honlapján!
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádió hullámhosszán:

Április 8. szerda:  18 óra után nagyheti vesperás (zsoltározó) istentisztelet


Április 9. csütörtök: 10 óra páskavacsora, 14 óra nagycsütörtöki istentisztelet, 19 óra nagycsütörtöki istentisztelet ismétléseÁprilis 10. péntek: 14 óra nagypénteki istentisztelet, 19 óra nagypénteki passió

 
 
Passió:


Április 11. szombat: 10 óra passió, 19 óra nagyszombati áhítatÁprilis 12. vasárnap: 8 óra Húsvét hajnali istentisztelet felvétele, 14 óra Húsvét ünnepi istentisztelet, 19 óra Húsvét ünnepi istentisztelet ismétlése

 

Április 13. hétfő : 10 óra húsvéthétfői családi jellegű istentisztelet közvetítése


Április 13. hétfő: 14 óra kantátazenés istentisztelet


Áldott Húsvétot kívánunk minden kedves hallgatónknak és testvérünknek! 

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

A koronavírus-járvány miatt kialakult rendkívüli helyzetben még több lelki tartalommal készülünk minden napra kedves hallgatóinknak. Imádságok, áhítatok, beszélgetések hangzanak el püspökeinkkel, evangélikus lelkészekkel ezen kívül a szombathelyi evangélikus templomban rögzített nagyheti alkalmak, istentiszteletek felvételeit is meghallgathatják a rádión keresztül és a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség honlapján!
Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádióban - FRISS!

Nagyheti alkalmak közvetítése a Credo Rádió hullámhosszán:

Április 8. szerda:  18 óra után nagyheti vesperás (zsoltározó) istentisztelet


Április 9. csütörtök: 10 óra páskavacsora, 14 óra nagycsütörtöki istentisztelet, 19 óra nagycsütörtöki istentisztelet ismétléseÁprilis 10. péntek: 14 óra nagypénteki istentisztelet, 19 óra nagypénteki passió

 
 
Passió:


Április 11. szombat: 10 óra passió, 19 óra nagyszombati áhítatÁprilis 12. vasárnap: 8 óra Húsvét hajnali istentisztelet felvétele, 14 óra Húsvét ünnepi istentisztelet, 19 óra Húsvét ünnepi istentisztelet ismétlése

 

Április 13. hétfő : 10 óra húsvéthétfői családi jellegű istentisztelet közvetítése


Április 13. hétfő: 14 óra kantátazenés istentisztelet


Áldott Húsvétot kívánunk minden kedves hallgatónknak és testvérünknek!