Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Vakvagány című hangos blogom heti egy alkalommal hallhatják a Credo Rádió műsorán.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. június 19. |

Megkezdődött az idei hittanos tábor

"A bábkészítő műhelyébe" látogatnak el napról napra a gyerekek az idei hittanos táborban.
Megkezdődött az idei hittanos tábor
Az első nap központi üzenete: Isten szeret téged akkor is, ha tilt.

A bűnbeesés történetét dolgozták fel a gyerekek, kicsik és nagyok egyaránt.  Képek segítségével felidézték Ádám és Éva történetét, a kisebbek mesén, míg a nagyobbak szituációs játékokon keresztül beszélgettek a szabályok fontosságáról. Miért vannak szabályok, miért kell betartani őket, mi lehet a tetteink következménye? - ilyen és hasonló kérdések kerültek elő a nap folyamán. Délután textilbábot készíthettek a gyerekek.

A táborról napi beszámolót olvashatnak, és képeket láthatnak az egyházközség weboldalán.

Megkezdődött az idei hittanos tábor

"A bábkészítő műhelyébe" látogatnak el napról napra a gyerekek az idei hittanos táborban.
Megkezdődött az idei hittanos tábor
Az első nap központi üzenete: Isten szeret téged akkor is, ha tilt.

A bűnbeesés történetét dolgozták fel a gyerekek, kicsik és nagyok egyaránt.  Képek segítségével felidézték Ádám és Éva történetét, a kisebbek mesén, míg a nagyobbak szituációs játékokon keresztül beszélgettek a szabályok fontosságáról. Miért vannak szabályok, miért kell betartani őket, mi lehet a tetteink következménye? - ilyen és hasonló kérdések kerültek elő a nap folyamán. Délután textilbábot készíthettek a gyerekek.

A táborról napi beszámolót olvashatnak, és képeket láthatnak az egyházközség weboldalán.

Szerkesztve: 2019. június 19. |

Megkezdődött az idei hittanos tábor

"A bábkészítő műhelyébe" látogatnak el napról napra a gyerekek az idei hittanos táborban.
Megkezdődött az idei hittanos tábor
Az első nap központi üzenete: Isten szeret téged akkor is, ha tilt.

A bűnbeesés történetét dolgozták fel a gyerekek, kicsik és nagyok egyaránt.  Képek segítségével felidézték Ádám és Éva történetét, a kisebbek mesén, míg a nagyobbak szituációs játékokon keresztül beszélgettek a szabályok fontosságáról. Miért vannak szabályok, miért kell betartani őket, mi lehet a tetteink következménye? - ilyen és hasonló kérdések kerültek elő a nap folyamán. Délután textilbábot készíthettek a gyerekek.

A táborról napi beszámolót olvashatnak, és képeket láthatnak az egyházközség weboldalán.

Megkezdődött az idei hittanos tábor

"A bábkészítő műhelyébe" látogatnak el napról napra a gyerekek az idei hittanos táborban.
Megkezdődött az idei hittanos tábor
Az első nap központi üzenete: Isten szeret téged akkor is, ha tilt.

A bűnbeesés történetét dolgozták fel a gyerekek, kicsik és nagyok egyaránt.  Képek segítségével felidézték Ádám és Éva történetét, a kisebbek mesén, míg a nagyobbak szituációs játékokon keresztül beszélgettek a szabályok fontosságáról. Miért vannak szabályok, miért kell betartani őket, mi lehet a tetteink következménye? - ilyen és hasonló kérdések kerültek elő a nap folyamán. Délután textilbábot készíthettek a gyerekek.

A táborról napi beszámolót olvashatnak, és képeket láthatnak az egyházközség weboldalán.