Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
szerkesztő, műsorvezető
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2018. november 22. |

Már megkezdődtek az előkészületek az adventi vásárra

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség idén is megszervezi jótékonysági adventi vásárát december 2-án, advent első vasárnapján a 10 órás istentisztelethez kapcsolódóan. Az alkalomra várják a felajánlásokat!

Már megkezdődtek az előkészületek az adventi vásárra

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség idén is megszervezi jótékonysági adventi vásárát december 2-án, advent első vasárnapján a 10 órás istentisztelethez kapcsolódóan. Az alkalomra várják a felajánlásokat!

Szerkesztve: 2018. november 22. |

Már megkezdődtek az előkészületek az adventi vásárra

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség idén is megszervezi jótékonysági adventi vásárát december 2-án, advent első vasárnapján a 10 órás istentisztelethez kapcsolódóan. Az alkalomra várják a felajánlásokat!

Már megkezdődtek az előkészületek az adventi vásárra

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség idén is megszervezi jótékonysági adventi vásárát december 2-án, advent első vasárnapján a 10 órás istentisztelethez kapcsolódóan. Az alkalomra várják a felajánlásokat!