Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
műsorvezető, Mindent a Bluesról!
Közösség

Erős Vár Podcast

Egyszázalék - 2021

Halasi András lelkész blogja
Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2021. június 26. |

Keresztelő János ünnep díjátadóval

Június 24-én Keresztelő János ünnepén istentiszteletet tartottak a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben, melynek keretében megemlékezett a gyülekezet a 4 évvel ezelőtt előrement lelkészéről Halasi András Józsefről is.

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetetszolgálatáért Alapítvány a tavalyi évben alapította meg a Halasi András-díjat, melyet idén adtak át először. A díj a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalon elhunyt lelkészének emlékét őrzi, szolgálatának tiszteletét jelképezi, amelyet a diakóniában, a fogyatékkal élők, a fiatalok körében és a Credo Rádióban is végzett. Első alkalommal hárman vehették át az elismerést, olyan személyek, akik példaértékű munkájukkal, hozzáállásukkal szolgálják a gyülekezetet. A díjazottak: Farkas Géza, Szabó Laura, Grünwald Dávid.

Az eseményről többet is hallhatnak a Credo Rádió műsoraiban, tartsanak velünk!

Keresztelő János ünnep díjátadóval

Június 24-én Keresztelő János ünnepén istentiszteletet tartottak a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben, melynek keretében megemlékezett a gyülekezet a 4 évvel ezelőtt előrement lelkészéről Halasi András Józsefről is.

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetetszolgálatáért Alapítvány a tavalyi évben alapította meg a Halasi András-díjat, melyet idén adtak át először. A díj a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalon elhunyt lelkészének emlékét őrzi, szolgálatának tiszteletét jelképezi, amelyet a diakóniában, a fogyatékkal élők, a fiatalok körében és a Credo Rádióban is végzett. Első alkalommal hárman vehették át az elismerést, olyan személyek, akik példaértékű munkájukkal, hozzáállásukkal szolgálják a gyülekezetet. A díjazottak: Farkas Géza, Szabó Laura, Grünwald Dávid.

Az eseményről többet is hallhatnak a Credo Rádió műsoraiban, tartsanak velünk!

Szerkesztve: 2021. június 26. |

Keresztelő János ünnep díjátadóval

Június 24-én Keresztelő János ünnepén istentiszteletet tartottak a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben, melynek keretében megemlékezett a gyülekezet a 4 évvel ezelőtt előrement lelkészéről Halasi András Józsefről is.

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetetszolgálatáért Alapítvány a tavalyi évben alapította meg a Halasi András-díjat, melyet idén adtak át először. A díj a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalon elhunyt lelkészének emlékét őrzi, szolgálatának tiszteletét jelképezi, amelyet a diakóniában, a fogyatékkal élők, a fiatalok körében és a Credo Rádióban is végzett. Első alkalommal hárman vehették át az elismerést, olyan személyek, akik példaértékű munkájukkal, hozzáállásukkal szolgálják a gyülekezetet. A díjazottak: Farkas Géza, Szabó Laura, Grünwald Dávid.

Az eseményről többet is hallhatnak a Credo Rádió műsoraiban, tartsanak velünk!

Keresztelő János ünnep díjátadóval

Június 24-én Keresztelő János ünnepén istentiszteletet tartottak a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben, melynek keretében megemlékezett a gyülekezet a 4 évvel ezelőtt előrement lelkészéről Halasi András Józsefről is.

A Szombathelyi Evangélikus Egyházközség Szeretetetszolgálatáért Alapítvány a tavalyi évben alapította meg a Halasi András-díjat, melyet idén adtak át először. A díj a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalon elhunyt lelkészének emlékét őrzi, szolgálatának tiszteletét jelképezi, amelyet a diakóniában, a fogyatékkal élők, a fiatalok körében és a Credo Rádióban is végzett. Első alkalommal hárman vehették át az elismerést, olyan személyek, akik példaértékű munkájukkal, hozzáállásukkal szolgálják a gyülekezetet. A díjazottak: Farkas Géza, Szabó Laura, Grünwald Dávid.

Az eseményről többet is hallhatnak a Credo Rádió műsoraiban, tartsanak velünk!