Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Kapás van című műsor szerkesztő, műsorvezetője
Közösség

Erős Vár Podcast

Egyszázalék - 2021

Halasi András lelkész blogja
Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2021. június 22. |

Gyülekezeti tanévzáró istentisztelet

Június 20-án tartotta a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség a tanévzáró Te Deum (hálaadó) istentiszteletet.

A 9 órás istentiszteleten hálát adtak a gyülekezetért, gyülekezeti csoportokért, munkaágakért és az azokban szolgálatot vállaló önkéntesekért. A gyülekezet Nőegylete 10 éve éledt újjá, a Férfikör pedig 15 évvel ezelőtt kezdte meg működését. E két munkaágunk ügyét is Isten színe elé vitték imádságban. 

Gyülekezeti tanévzáró istentisztelet

Június 20-án tartotta a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség a tanévzáró Te Deum (hálaadó) istentiszteletet.

A 9 órás istentiszteleten hálát adtak a gyülekezetért, gyülekezeti csoportokért, munkaágakért és az azokban szolgálatot vállaló önkéntesekért. A gyülekezet Nőegylete 10 éve éledt újjá, a Férfikör pedig 15 évvel ezelőtt kezdte meg működését. E két munkaágunk ügyét is Isten színe elé vitték imádságban. 

Szerkesztve: 2021. június 22. |

Gyülekezeti tanévzáró istentisztelet

Június 20-án tartotta a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség a tanévzáró Te Deum (hálaadó) istentiszteletet.

A 9 órás istentiszteleten hálát adtak a gyülekezetért, gyülekezeti csoportokért, munkaágakért és az azokban szolgálatot vállaló önkéntesekért. A gyülekezet Nőegylete 10 éve éledt újjá, a Férfikör pedig 15 évvel ezelőtt kezdte meg működését. E két munkaágunk ügyét is Isten színe elé vitték imádságban. 

Gyülekezeti tanévzáró istentisztelet

Június 20-án tartotta a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség a tanévzáró Te Deum (hálaadó) istentiszteletet.

A 9 órás istentiszteleten hálát adtak a gyülekezetért, gyülekezeti csoportokért, munkaágakért és az azokban szolgálatot vállaló önkéntesekért. A gyülekezet Nőegylete 10 éve éledt újjá, a Férfikör pedig 15 évvel ezelőtt kezdte meg működését. E két munkaágunk ügyét is Isten színe elé vitték imádságban.