Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Főszerkesztő és hírolvasó vagyok.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. július 17. |

Gyülekezeti nap Nádasdon

A Nádasdi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti napja idén egyben a hittantábor záró alkalma is volt.

Körülbelül százötvenen vettek részt az ünnepen, amelynek istentiszteletén Szeverényi János missziói lelkész hirdette Isten igéjét és hivatásról, a missziói munkáról is mesélt a résztvevőknek. Játékos vetélkedők, közös ebéd, fórumbeszélgetés is szerepelt a gyülekezeti nap programjában.

A napról hallhatnak még műsorainkban!

Gyülekezeti nap Nádasdon

A Nádasdi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti napja idén egyben a hittantábor záró alkalma is volt.

Körülbelül százötvenen vettek részt az ünnepen, amelynek istentiszteletén Szeverényi János missziói lelkész hirdette Isten igéjét és hivatásról, a missziói munkáról is mesélt a résztvevőknek. Játékos vetélkedők, közös ebéd, fórumbeszélgetés is szerepelt a gyülekezeti nap programjában.

A napról hallhatnak még műsorainkban!

Szerkesztve: 2019. július 17. |

Gyülekezeti nap Nádasdon

A Nádasdi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti napja idén egyben a hittantábor záró alkalma is volt.

Körülbelül százötvenen vettek részt az ünnepen, amelynek istentiszteletén Szeverényi János missziói lelkész hirdette Isten igéjét és hivatásról, a missziói munkáról is mesélt a résztvevőknek. Játékos vetélkedők, közös ebéd, fórumbeszélgetés is szerepelt a gyülekezeti nap programjában.

A napról hallhatnak még műsorainkban!

Gyülekezeti nap Nádasdon

A Nádasdi Evangélikus Egyházközség gyülekezeti napja idén egyben a hittantábor záró alkalma is volt.

Körülbelül százötvenen vettek részt az ünnepen, amelynek istentiszteletén Szeverényi János missziói lelkész hirdette Isten igéjét és hivatásról, a missziói munkáról is mesélt a résztvevőknek. Játékos vetélkedők, közös ebéd, fórumbeszélgetés is szerepelt a gyülekezeti nap programjában.

A napról hallhatnak még műsorainkban!