Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
A rádió reklámidejét értékesítem, spot szövegeket írok, spotokat gyártatok.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. január 28. |

Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

Az idei évben is nagyon magas színvonalú előadásokkal készültek a kis előadóművészek.

 

Az eredmények az alábbiak szerint alakultak:

1. kategória: óvodások:

1. helyezett: Csergőffy Ákos - Boldog Brenner János Óvoda, felkészítője: Ernyey Gyuláné

2. helyezett: Folly Borbála Róza - Sárvári Vármelléki Óvoda, felkészítője Németh Tiborné

3. Francsics Emília - Donászy Magda Óvoda, felkészítője: Sipos Anita.

Különdíjasok:

 Horváth Angelika - Aréna Óvoda, felkészítője: Tóth Lászlóné

Szabódi Laura - Barátság Óvoda, felkészítője: Pócza Petra.

 

2. kategória: 1-2 osztályosok:

1. helyezett: Gumiller Csanád - Oladi Általános Iskola, felkészítője Szabóné Zsebe Erzsébet

2. helyezett: Perger Gergely - Derkovits Gyula Általános Iskola, felkészítője: Kovácsné Gyöngyössy Beatrix

3. helyezett: Kádár Hunor - Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Pápai Bettina

Különdíjasok:

Rajtosics Marcell - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Mesztegnyei Tünde

Stanyó Panni - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Szilágyiné Nagy Jolán

Borsos Dorka - Paragvári Utcai Általános Iskola, felkészítője: Simonné Geröly Mária.

 

3. kategória: 3-4. osztályosok:

1. Lichtmann Flóra - Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, felkészítője: Csillag Éva

2. Szíjártó Luca - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Módosné Hegedűs Tímea

3. Fukszberger Ádám Tamás - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, felkészítője: Gáspárné Marton Tünde.

Különdíjasok:

Hencz Zsóka - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Baumgartner Imréné

Kecskeméti Lora Lídia -  Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Németh Gyöngyi

Szulák Kristóf Sámuel - Kossányi József Alapiskola és Óvoda /Komáromszentpéter, Szlovákia/, felkészítője: Fekec Péter.

 

Az intézmény oldalán képgalériát is láthatnak az eseményről:

http://www.szombathely-lutheran.hu/remenyik

Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

Az idei évben is nagyon magas színvonalú előadásokkal készültek a kis előadóművészek.

 

Az eredmények az alábbiak szerint alakultak:

1. kategória: óvodások:

1. helyezett: Csergőffy Ákos - Boldog Brenner János Óvoda, felkészítője: Ernyey Gyuláné

2. helyezett: Folly Borbála Róza - Sárvári Vármelléki Óvoda, felkészítője Németh Tiborné

3. Francsics Emília - Donászy Magda Óvoda, felkészítője: Sipos Anita.

Különdíjasok:

 Horváth Angelika - Aréna Óvoda, felkészítője: Tóth Lászlóné

Szabódi Laura - Barátság Óvoda, felkészítője: Pócza Petra.

 

2. kategória: 1-2 osztályosok:

1. helyezett: Gumiller Csanád - Oladi Általános Iskola, felkészítője Szabóné Zsebe Erzsébet

2. helyezett: Perger Gergely - Derkovits Gyula Általános Iskola, felkészítője: Kovácsné Gyöngyössy Beatrix

3. helyezett: Kádár Hunor - Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Pápai Bettina

Különdíjasok:

Rajtosics Marcell - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Mesztegnyei Tünde

Stanyó Panni - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Szilágyiné Nagy Jolán

Borsos Dorka - Paragvári Utcai Általános Iskola, felkészítője: Simonné Geröly Mária.

 

3. kategória: 3-4. osztályosok:

1. Lichtmann Flóra - Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, felkészítője: Csillag Éva

2. Szíjártó Luca - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Módosné Hegedűs Tímea

3. Fukszberger Ádám Tamás - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, felkészítője: Gáspárné Marton Tünde.

Különdíjasok:

Hencz Zsóka - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Baumgartner Imréné

Kecskeméti Lora Lídia -  Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Németh Gyöngyi

Szulák Kristóf Sámuel - Kossányi József Alapiskola és Óvoda /Komáromszentpéter, Szlovákia/, felkészítője: Fekec Péter.

 

Az intézmény oldalán képgalériát is láthatnak az eseményről:

http://www.szombathely-lutheran.hu/remenyik

Szerkesztve: 2020. január 28. |

Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

Az idei évben is nagyon magas színvonalú előadásokkal készültek a kis előadóművészek.

 

Az eredmények az alábbiak szerint alakultak:

1. kategória: óvodások:

1. helyezett: Csergőffy Ákos - Boldog Brenner János Óvoda, felkészítője: Ernyey Gyuláné

2. helyezett: Folly Borbála Róza - Sárvári Vármelléki Óvoda, felkészítője Németh Tiborné

3. Francsics Emília - Donászy Magda Óvoda, felkészítője: Sipos Anita.

Különdíjasok:

 Horváth Angelika - Aréna Óvoda, felkészítője: Tóth Lászlóné

Szabódi Laura - Barátság Óvoda, felkészítője: Pócza Petra.

 

2. kategória: 1-2 osztályosok:

1. helyezett: Gumiller Csanád - Oladi Általános Iskola, felkészítője Szabóné Zsebe Erzsébet

2. helyezett: Perger Gergely - Derkovits Gyula Általános Iskola, felkészítője: Kovácsné Gyöngyössy Beatrix

3. helyezett: Kádár Hunor - Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Pápai Bettina

Különdíjasok:

Rajtosics Marcell - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Mesztegnyei Tünde

Stanyó Panni - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Szilágyiné Nagy Jolán

Borsos Dorka - Paragvári Utcai Általános Iskola, felkészítője: Simonné Geröly Mária.

 

3. kategória: 3-4. osztályosok:

1. Lichtmann Flóra - Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, felkészítője: Csillag Éva

2. Szíjártó Luca - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Módosné Hegedűs Tímea

3. Fukszberger Ádám Tamás - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, felkészítője: Gáspárné Marton Tünde.

Különdíjasok:

Hencz Zsóka - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Baumgartner Imréné

Kecskeméti Lora Lídia -  Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Németh Gyöngyi

Szulák Kristóf Sámuel - Kossányi József Alapiskola és Óvoda /Komáromszentpéter, Szlovákia/, felkészítője: Fekec Péter.

 

Az intézmény oldalán képgalériát is láthatnak az eseményről:

http://www.szombathely-lutheran.hu/remenyik

Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

A magyar kultúra napjához kötődve 2020-ban is megrendezésre került a Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskolában a Gazdag Erzsi vers- és mesemondó verseny.
Gazdag Erzsi verseny a Reményikben

Az idei évben is nagyon magas színvonalú előadásokkal készültek a kis előadóművészek.

 

Az eredmények az alábbiak szerint alakultak:

1. kategória: óvodások:

1. helyezett: Csergőffy Ákos - Boldog Brenner János Óvoda, felkészítője: Ernyey Gyuláné

2. helyezett: Folly Borbála Róza - Sárvári Vármelléki Óvoda, felkészítője Németh Tiborné

3. Francsics Emília - Donászy Magda Óvoda, felkészítője: Sipos Anita.

Különdíjasok:

 Horváth Angelika - Aréna Óvoda, felkészítője: Tóth Lászlóné

Szabódi Laura - Barátság Óvoda, felkészítője: Pócza Petra.

 

2. kategória: 1-2 osztályosok:

1. helyezett: Gumiller Csanád - Oladi Általános Iskola, felkészítője Szabóné Zsebe Erzsébet

2. helyezett: Perger Gergely - Derkovits Gyula Általános Iskola, felkészítője: Kovácsné Gyöngyössy Beatrix

3. helyezett: Kádár Hunor - Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Pápai Bettina

Különdíjasok:

Rajtosics Marcell - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Mesztegnyei Tünde

Stanyó Panni - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Szilágyiné Nagy Jolán

Borsos Dorka - Paragvári Utcai Általános Iskola, felkészítője: Simonné Geröly Mária.

 

3. kategória: 3-4. osztályosok:

1. Lichtmann Flóra - Szombathelyi Zrínyi Ilona Általános Iskola, felkészítője: Csillag Éva

2. Szíjártó Luca - Péterffy Sándor Evangélikus Általános Iskola, felkészítője: Módosné Hegedűs Tímea

3. Fukszberger Ádám Tamás - ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, felkészítője: Gáspárné Marton Tünde.

Különdíjasok:

Hencz Zsóka - Boldog Brenner János Általános Iskola, felkészítője: Baumgartner Imréné

Kecskeméti Lora Lídia -  Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, felkészítője: Németh Gyöngyi

Szulák Kristóf Sámuel - Kossányi József Alapiskola és Óvoda /Komáromszentpéter, Szlovákia/, felkészítője: Fekec Péter.

 

Az intézmény oldalán képgalériát is láthatnak az eseményről:

http://www.szombathely-lutheran.hu/remenyik