Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
műsorvezető, Mindent a Bluesról!
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. március 22. |

Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán

Március 16-tól nem tartanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmakat a szombathelyi evangélikus templomban. A Magyarországi Evangélikus Egyház püspökei március 14-i körlevelükben kérték erre az egyházközségek lelkészeit. Bár hagyományos istentisztelet nincs, vasárnaponként 10 órától rádiófelvétel céljából igeliturgiát tartanak a lelkészek, s emellett a Magyar Televízió számára is készültek áhítat felvételek a szombathelyi templomban.
Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán
A MTVA felajánlotta a történelmi egyházaknak, hogy hetente rendszeresen közvetítenek előre rögzített áhítatokat. Az evangélikus áhítatokat szombatonként tűzik műsorra, s hallhatóak lesznek a Kossuth Rádióban is. A felvételeket a szombathelyi evangélikus templomban készítették el március 21-én.
Így a következő időpontokban láthatják majd a nézők lelkészeink gondolatait a televízióban:
2020. március 28. - Rostáné Piri Magda a Vasi Egyházmegye esperese/ a Bobai Evangélikus Egyházközség lelkésze
2020. április 11. - Dr. Hafenscher Károly a Zsinat lelkészi elnöke
2020. április 25. - Gregersen-Labossa György a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség parókus lelkésze/ a Diakóniai Bizottság elnöke
 
További részleteket hallhatnak hamarosan műsorainkban!

Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán

Március 16-tól nem tartanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmakat a szombathelyi evangélikus templomban. A Magyarországi Evangélikus Egyház püspökei március 14-i körlevelükben kérték erre az egyházközségek lelkészeit. Bár hagyományos istentisztelet nincs, vasárnaponként 10 órától rádiófelvétel céljából igeliturgiát tartanak a lelkészek, s emellett a Magyar Televízió számára is készültek áhítat felvételek a szombathelyi templomban.
Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán
A MTVA felajánlotta a történelmi egyházaknak, hogy hetente rendszeresen közvetítenek előre rögzített áhítatokat. Az evangélikus áhítatokat szombatonként tűzik műsorra, s hallhatóak lesznek a Kossuth Rádióban is. A felvételeket a szombathelyi evangélikus templomban készítették el március 21-én.
Így a következő időpontokban láthatják majd a nézők lelkészeink gondolatait a televízióban:
2020. március 28. - Rostáné Piri Magda a Vasi Egyházmegye esperese/ a Bobai Evangélikus Egyházközség lelkésze
2020. április 11. - Dr. Hafenscher Károly a Zsinat lelkészi elnöke
2020. április 25. - Gregersen-Labossa György a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség parókus lelkésze/ a Diakóniai Bizottság elnöke
 
További részleteket hallhatnak hamarosan műsorainkban!
Szerkesztve: 2020. március 22. |

Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán

Március 16-tól nem tartanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmakat a szombathelyi evangélikus templomban. A Magyarországi Evangélikus Egyház püspökei március 14-i körlevelükben kérték erre az egyházközségek lelkészeit. Bár hagyományos istentisztelet nincs, vasárnaponként 10 órától rádiófelvétel céljából igeliturgiát tartanak a lelkészek, s emellett a Magyar Televízió számára is készültek áhítat felvételek a szombathelyi templomban.
Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán
A MTVA felajánlotta a történelmi egyházaknak, hogy hetente rendszeresen közvetítenek előre rögzített áhítatokat. Az evangélikus áhítatokat szombatonként tűzik műsorra, s hallhatóak lesznek a Kossuth Rádióban is. A felvételeket a szombathelyi evangélikus templomban készítették el március 21-én.
Így a következő időpontokban láthatják majd a nézők lelkészeink gondolatait a televízióban:
2020. március 28. - Rostáné Piri Magda a Vasi Egyházmegye esperese/ a Bobai Evangélikus Egyházközség lelkésze
2020. április 11. - Dr. Hafenscher Károly a Zsinat lelkészi elnöke
2020. április 25. - Gregersen-Labossa György a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség parókus lelkésze/ a Diakóniai Bizottság elnöke
 
További részleteket hallhatnak hamarosan műsorainkban!

Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán

Március 16-tól nem tartanak sem istentiszteleti, sem egyéb gyülekezeti alkalmakat a szombathelyi evangélikus templomban. A Magyarországi Evangélikus Egyház püspökei március 14-i körlevelükben kérték erre az egyházközségek lelkészeit. Bár hagyományos istentisztelet nincs, vasárnaponként 10 órától rádiófelvétel céljából igeliturgiát tartanak a lelkészek, s emellett a Magyar Televízió számára is készültek áhítat felvételek a szombathelyi templomban.
Evangélikus áhítatok a Magyar Televízió műsorán
A MTVA felajánlotta a történelmi egyházaknak, hogy hetente rendszeresen közvetítenek előre rögzített áhítatokat. Az evangélikus áhítatokat szombatonként tűzik műsorra, s hallhatóak lesznek a Kossuth Rádióban is. A felvételeket a szombathelyi evangélikus templomban készítették el március 21-én.
Így a következő időpontokban láthatják majd a nézők lelkészeink gondolatait a televízióban:
2020. március 28. - Rostáné Piri Magda a Vasi Egyházmegye esperese/ a Bobai Evangélikus Egyházközség lelkésze
2020. április 11. - Dr. Hafenscher Károly a Zsinat lelkészi elnöke
2020. április 25. - Gregersen-Labossa György a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség parókus lelkésze/ a Diakóniai Bizottság elnöke
 
További részleteket hallhatnak hamarosan műsorainkban!