Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
szerkesztő, műsorvezető
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. május 31. |

Élő közvetítés a Vasi Hálaadó Napról

Kedves Hallgatóink! Vasárnap lesz a Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap Szombathelyen, a Vasi Múzeumfaluban, a Vasi Evangélikus Egyházmegye szervezésében. A házigazda a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lesz.

Kitelepül a helyszínre a Credo Rádió. Rádiónk a 10 órakor kezdődő istentiszteletet élőben közvetíti, 13 és 15 óra között pedig érdekes interjúkat, hangulatjelentést hallhatnak a helyszínről. A múzeumfaluban bemutatkoznak a vasi evangélikus gyülekezetek: néptánc, élményszínház, koncertek, bábelőadás is szerepel a programban. Találkozzunk a helyszínen, vagy kövessék az eseményeket a Credo Rádió segítségével!

A közvetítést itt érik el:

Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap istentisztelet közvetítés 10 órától

Élő közvetítés a Vasi Hálaadó Napról

Kedves Hallgatóink! Vasárnap lesz a Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap Szombathelyen, a Vasi Múzeumfaluban, a Vasi Evangélikus Egyházmegye szervezésében. A házigazda a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lesz.

Kitelepül a helyszínre a Credo Rádió. Rádiónk a 10 órakor kezdődő istentiszteletet élőben közvetíti, 13 és 15 óra között pedig érdekes interjúkat, hangulatjelentést hallhatnak a helyszínről. A múzeumfaluban bemutatkoznak a vasi evangélikus gyülekezetek: néptánc, élményszínház, koncertek, bábelőadás is szerepel a programban. Találkozzunk a helyszínen, vagy kövessék az eseményeket a Credo Rádió segítségével!

A közvetítést itt érik el:

Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap istentisztelet közvetítés 10 órától

Szerkesztve: 2019. május 31. |

Élő közvetítés a Vasi Hálaadó Napról

Kedves Hallgatóink! Vasárnap lesz a Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap Szombathelyen, a Vasi Múzeumfaluban, a Vasi Evangélikus Egyházmegye szervezésében. A házigazda a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lesz.

Kitelepül a helyszínre a Credo Rádió. Rádiónk a 10 órakor kezdődő istentiszteletet élőben közvetíti, 13 és 15 óra között pedig érdekes interjúkat, hangulatjelentést hallhatnak a helyszínről. A múzeumfaluban bemutatkoznak a vasi evangélikus gyülekezetek: néptánc, élményszínház, koncertek, bábelőadás is szerepel a programban. Találkozzunk a helyszínen, vagy kövessék az eseményeket a Credo Rádió segítségével!

A közvetítést itt érik el:

Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap istentisztelet közvetítés 10 órától

Élő közvetítés a Vasi Hálaadó Napról

Kedves Hallgatóink! Vasárnap lesz a Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap Szombathelyen, a Vasi Múzeumfaluban, a Vasi Evangélikus Egyházmegye szervezésében. A házigazda a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség lesz.

Kitelepül a helyszínre a Credo Rádió. Rádiónk a 10 órakor kezdődő istentiszteletet élőben közvetíti, 13 és 15 óra között pedig érdekes interjúkat, hangulatjelentést hallhatnak a helyszínről. A múzeumfaluban bemutatkoznak a vasi evangélikus gyülekezetek: néptánc, élményszínház, koncertek, bábelőadás is szerepel a programban. Találkozzunk a helyszínen, vagy kövessék az eseményeket a Credo Rádió segítségével!

A közvetítést itt érik el:

Gusztáv Adolf Vasi Hálaadó Nap istentisztelet közvetítés 10 órától