Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Vakvagány című hangos blogom heti egy alkalommal hallhatják a Credo Rádió műsorán.
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. április 22. |

Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 évre szóló együttműködési megállapodást kötött ez év április 1-től a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel.
Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

"A tanulók képességkibontakoztatásának elősegítésére létrejött - pályazat által megvalósuló- közös projekt alatt első körben iskolánk két pedagógusa, Németh Gyöngyi és Sziráczky Rita egy 3 hónapos képzésben vesz részt, amely alatt elsajátítják egy új, korszerű, a diákok képességeinek megmutatását még jobban segítő ön- és társismereti modulcsoport alkalmazási módjait. A második szakaszban pedig - a jövö tanévtől kezdődően - a modult heti rendszeresseggel alkalmazzák is, beépítve az új módszert a művészeti órákba a modern tánc és a színjáték tanszakon.

Az egyetemmel közös munka tovabbi hozadékaként tanulóinknak alkalmuk lesz színházi és mozgásművészeti előadásokat látogatni Budapesten, interaktív előadásokon részt venni, tánc- és színművészekkel együtt dolgozni, táborozni.

Az egyetem támogatja továbbá a diákok előadóművészeti kezdeményezéseit és a tervek szerint új fórumokon is kapnak majd lehetőségeket tehetségük megmutatására. 

A közös munka részeként a két intézmény informális, tanórán kívüli programok, - kiemelten képességfejlesztő és tehetséggondozó programokat - szakmai napok, workshopok szervezését tervezi a következő 3 évre. " - olvasható az iskola honlapján.

Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 évre szóló együttműködési megállapodást kötött ez év április 1-től a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel.
Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

"A tanulók képességkibontakoztatásának elősegítésére létrejött - pályazat által megvalósuló- közös projekt alatt első körben iskolánk két pedagógusa, Németh Gyöngyi és Sziráczky Rita egy 3 hónapos képzésben vesz részt, amely alatt elsajátítják egy új, korszerű, a diákok képességeinek megmutatását még jobban segítő ön- és társismereti modulcsoport alkalmazási módjait. A második szakaszban pedig - a jövö tanévtől kezdődően - a modult heti rendszeresseggel alkalmazzák is, beépítve az új módszert a művészeti órákba a modern tánc és a színjáték tanszakon.

Az egyetemmel közös munka tovabbi hozadékaként tanulóinknak alkalmuk lesz színházi és mozgásművészeti előadásokat látogatni Budapesten, interaktív előadásokon részt venni, tánc- és színművészekkel együtt dolgozni, táborozni.

Az egyetem támogatja továbbá a diákok előadóművészeti kezdeményezéseit és a tervek szerint új fórumokon is kapnak majd lehetőségeket tehetségük megmutatására. 

A közös munka részeként a két intézmény informális, tanórán kívüli programok, - kiemelten képességfejlesztő és tehetséggondozó programokat - szakmai napok, workshopok szervezését tervezi a következő 3 évre. " - olvasható az iskola honlapján.

Szerkesztve: 2019. április 22. |

Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 évre szóló együttműködési megállapodást kötött ez év április 1-től a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel.
Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

"A tanulók képességkibontakoztatásának elősegítésére létrejött - pályazat által megvalósuló- közös projekt alatt első körben iskolánk két pedagógusa, Németh Gyöngyi és Sziráczky Rita egy 3 hónapos képzésben vesz részt, amely alatt elsajátítják egy új, korszerű, a diákok képességeinek megmutatását még jobban segítő ön- és társismereti modulcsoport alkalmazási módjait. A második szakaszban pedig - a jövö tanévtől kezdődően - a modult heti rendszeresseggel alkalmazzák is, beépítve az új módszert a művészeti órákba a modern tánc és a színjáték tanszakon.

Az egyetemmel közös munka tovabbi hozadékaként tanulóinknak alkalmuk lesz színházi és mozgásművészeti előadásokat látogatni Budapesten, interaktív előadásokon részt venni, tánc- és színművészekkel együtt dolgozni, táborozni.

Az egyetem támogatja továbbá a diákok előadóművészeti kezdeményezéseit és a tervek szerint új fórumokon is kapnak majd lehetőségeket tehetségük megmutatására. 

A közös munka részeként a két intézmény informális, tanórán kívüli programok, - kiemelten képességfejlesztő és tehetséggondozó programokat - szakmai napok, workshopok szervezését tervezi a következő 3 évre. " - olvasható az iskola honlapján.

Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

A Reményik Sándor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 évre szóló együttműködési megállapodást kötött ez év április 1-től a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel.
Együttműködés a Színház- és Filmművészeti Egyetemmel

"A tanulók képességkibontakoztatásának elősegítésére létrejött - pályazat által megvalósuló- közös projekt alatt első körben iskolánk két pedagógusa, Németh Gyöngyi és Sziráczky Rita egy 3 hónapos képzésben vesz részt, amely alatt elsajátítják egy új, korszerű, a diákok képességeinek megmutatását még jobban segítő ön- és társismereti modulcsoport alkalmazási módjait. A második szakaszban pedig - a jövö tanévtől kezdődően - a modult heti rendszeresseggel alkalmazzák is, beépítve az új módszert a művészeti órákba a modern tánc és a színjáték tanszakon.

Az egyetemmel közös munka tovabbi hozadékaként tanulóinknak alkalmuk lesz színházi és mozgásművészeti előadásokat látogatni Budapesten, interaktív előadásokon részt venni, tánc- és színművészekkel együtt dolgozni, táborozni.

Az egyetem támogatja továbbá a diákok előadóművészeti kezdeményezéseit és a tervek szerint új fórumokon is kapnak majd lehetőségeket tehetségük megmutatására. 

A közös munka részeként a két intézmény informális, tanórán kívüli programok, - kiemelten képességfejlesztő és tehetséggondozó programokat - szakmai napok, workshopok szervezését tervezi a következő 3 évre. " - olvasható az iskola honlapján.