Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
Főszerkesztő és hírolvasó vagyok.
Közösség

Erős Vár Podcast

Lélekkel ismerettel

Halasi András lelkész blogja
Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. június 16. |

Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Folytatódott a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben a lelkészválasztás. Kibővített presbiteri ülésen ismerhették meg a presbiterek és a gyülekezet különböző munkaágainak tagjai, dolgozói Menyes Gyulát és feleségét, Menyesné Uram Zsuzsannát.
Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Megválasztásuk esetén Menyes Gyula a parókus lelkészi feladatokat látná el, míg felesége diakóniai lelkészként tevékenykedne és a gyülekezet lelki életének erősítéséből is kivenné a részét. Az alkalmon a résztvevők megismerhették a lelkészházaspár életútját, majd Menyesné Uram Zsuzsanna áhítatát hallhatták. A vasárnapi istentiszteleten vendégszolgálatot végzett a lelkészházaspár.
Egy nappal később megtartották a következő presbiteri ülést, amelyen elfogadták, véglegesítették a jelölt listát, ezek után július 5-én az istentiszteletet követően közgyűlésen választanak a közgyűlési tagok.

A lelkészházaspár bemutatkozását hallhatják:

Menyesné Uram Zsuzsanna lelkésznő áhítatát hallhatják:

 

Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Folytatódott a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben a lelkészválasztás. Kibővített presbiteri ülésen ismerhették meg a presbiterek és a gyülekezet különböző munkaágainak tagjai, dolgozói Menyes Gyulát és feleségét, Menyesné Uram Zsuzsannát.
Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Megválasztásuk esetén Menyes Gyula a parókus lelkészi feladatokat látná el, míg felesége diakóniai lelkészként tevékenykedne és a gyülekezet lelki életének erősítéséből is kivenné a részét. Az alkalmon a résztvevők megismerhették a lelkészházaspár életútját, majd Menyesné Uram Zsuzsanna áhítatát hallhatták. A vasárnapi istentiszteleten vendégszolgálatot végzett a lelkészházaspár.
Egy nappal később megtartották a következő presbiteri ülést, amelyen elfogadták, véglegesítették a jelölt listát, ezek után július 5-én az istentiszteletet követően közgyűlésen választanak a közgyűlési tagok.

A lelkészházaspár bemutatkozását hallhatják:

Menyesné Uram Zsuzsanna lelkésznő áhítatát hallhatják:

 

Szerkesztve: 2020. június 16. |

Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Folytatódott a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben a lelkészválasztás. Kibővített presbiteri ülésen ismerhették meg a presbiterek és a gyülekezet különböző munkaágainak tagjai, dolgozói Menyes Gyulát és feleségét, Menyesné Uram Zsuzsannát.
Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Megválasztásuk esetén Menyes Gyula a parókus lelkészi feladatokat látná el, míg felesége diakóniai lelkészként tevékenykedne és a gyülekezet lelki életének erősítéséből is kivenné a részét. Az alkalmon a résztvevők megismerhették a lelkészházaspár életútját, majd Menyesné Uram Zsuzsanna áhítatát hallhatták. A vasárnapi istentiszteleten vendégszolgálatot végzett a lelkészházaspár.
Egy nappal később megtartották a következő presbiteri ülést, amelyen elfogadták, véglegesítették a jelölt listát, ezek után július 5-én az istentiszteletet követően közgyűlésen választanak a közgyűlési tagok.

A lelkészházaspár bemutatkozását hallhatják:

Menyesné Uram Zsuzsanna lelkésznő áhítatát hallhatják:

 

Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Folytatódott a Szombathelyi Evangélikus Egyházközségben a lelkészválasztás. Kibővített presbiteri ülésen ismerhették meg a presbiterek és a gyülekezet különböző munkaágainak tagjai, dolgozói Menyes Gyulát és feleségét, Menyesné Uram Zsuzsannát.
Bemutatkoztak a lelkészjelöltek

Megválasztásuk esetén Menyes Gyula a parókus lelkészi feladatokat látná el, míg felesége diakóniai lelkészként tevékenykedne és a gyülekezet lelki életének erősítéséből is kivenné a részét. Az alkalmon a résztvevők megismerhették a lelkészházaspár életútját, majd Menyesné Uram Zsuzsanna áhítatát hallhatták. A vasárnapi istentiszteleten vendégszolgálatot végzett a lelkészházaspár.
Egy nappal később megtartották a következő presbiteri ülést, amelyen elfogadták, véglegesítették a jelölt listát, ezek után július 5-én az istentiszteletet követően közgyűlésen választanak a közgyűlési tagok.

A lelkészházaspár bemutatkozását hallhatják:

Menyesné Uram Zsuzsanna lelkésznő áhítatát hallhatják: