Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Csapatunk
A Diakónia hangja (korábban Nyitott ajtók) magazin szerkesztője
Közösség

Erős Vár Podcast

Egyszázalék - 2021

Halasi András lelkész blogja
Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2020. december 07. |

Az Év Vas Megyei Önkéntese lett Lakner-Bognár Nóra

Az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva díjazták a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén három kategória öt önkéntesének munkáját ismerték el a szervezők a beérkezett ajánlások alapján. Köztük díjat vehet majd át Lakner-Bognár Nóra, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség kántora, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar karnagya is.

A H+ Média és Kulturális Egyesület a Forrásközpont Közhasznú Alapítvánnyal, a Vas Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központtal és a Nemzeti Művelődési Intézet Vas megyei Igazgatóságával együttműködve az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva, más szervezetekhez hasonlóan díjazni szeretné a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén több kategóriában várták a jelöléseket, összesen három kategória öt önkéntesének munkáját díjazzák a szervezők a beérkezett ajánlások alapján.

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - civil kategória díjazottjai:
Szalmer Istvánné (Nemescsó)
Fogarasi János (Kőszeg) 

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - közművelődés kategória díjazottjai:
Lakner-Bognár Nóra (Szombathely)


Nagy Ferencné (Répcelak)

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - ifjúság kategória díjazottja:
Takács Flóra (Szombathely)

A díjakat decemberben adják át.

Az Év Vas Megyei Önkéntese lett Lakner-Bognár Nóra

Az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva díjazták a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén három kategória öt önkéntesének munkáját ismerték el a szervezők a beérkezett ajánlások alapján. Köztük díjat vehet majd át Lakner-Bognár Nóra, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség kántora, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar karnagya is.

A H+ Média és Kulturális Egyesület a Forrásközpont Közhasznú Alapítvánnyal, a Vas Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központtal és a Nemzeti Művelődési Intézet Vas megyei Igazgatóságával együttműködve az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva, más szervezetekhez hasonlóan díjazni szeretné a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén több kategóriában várták a jelöléseket, összesen három kategória öt önkéntesének munkáját díjazzák a szervezők a beérkezett ajánlások alapján.

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - civil kategória díjazottjai:
Szalmer Istvánné (Nemescsó)
Fogarasi János (Kőszeg) 

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - közművelődés kategória díjazottjai:
Lakner-Bognár Nóra (Szombathely)


Nagy Ferencné (Répcelak)

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - ifjúság kategória díjazottja:
Takács Flóra (Szombathely)

A díjakat decemberben adják át.

Szerkesztve: 2020. december 07. |

Az Év Vas Megyei Önkéntese lett Lakner-Bognár Nóra

Az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva díjazták a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén három kategória öt önkéntesének munkáját ismerték el a szervezők a beérkezett ajánlások alapján. Köztük díjat vehet majd át Lakner-Bognár Nóra, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség kántora, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar karnagya is.

A H+ Média és Kulturális Egyesület a Forrásközpont Közhasznú Alapítvánnyal, a Vas Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központtal és a Nemzeti Művelődési Intézet Vas megyei Igazgatóságával együttműködve az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva, más szervezetekhez hasonlóan díjazni szeretné a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén több kategóriában várták a jelöléseket, összesen három kategória öt önkéntesének munkáját díjazzák a szervezők a beérkezett ajánlások alapján.

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - civil kategória díjazottjai:
Szalmer Istvánné (Nemescsó)
Fogarasi János (Kőszeg) 

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - közművelődés kategória díjazottjai:
Lakner-Bognár Nóra (Szombathely)


Nagy Ferencné (Répcelak)

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - ifjúság kategória díjazottja:
Takács Flóra (Szombathely)

A díjakat decemberben adják át.

Az Év Vas Megyei Önkéntese lett Lakner-Bognár Nóra

Az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva díjazták a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén három kategória öt önkéntesének munkáját ismerték el a szervezők a beérkezett ajánlások alapján. Köztük díjat vehet majd át Lakner-Bognár Nóra, a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség kántora, a VOX Savariae Ökumenikus Vegyeskar karnagya is.

A H+ Média és Kulturális Egyesület a Forrásközpont Közhasznú Alapítvánnyal, a Vas Megyei Civil Közösségi Szolgáltató Központtal és a Nemzeti Művelődési Intézet Vas megyei Igazgatóságával együttműködve az Önkéntesség Világnapjához kapcsolódva, más szervezetekhez hasonlóan díjazni szeretné a Vas megyében kiemelkedő önkéntes tevékenységet végző személyeket. Idén több kategóriában várták a jelöléseket, összesen három kategória öt önkéntesének munkáját díjazzák a szervezők a beérkezett ajánlások alapján.

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - civil kategória díjazottjai:
Szalmer Istvánné (Nemescsó)
Fogarasi János (Kőszeg) 

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - közművelődés kategória díjazottjai:
Lakner-Bognár Nóra (Szombathely)


Nagy Ferencné (Répcelak)

"Az Év Vas Megyei Önkéntese 2020" - ifjúság kategória díjazottja:
Takács Flóra (Szombathely)

A díjakat decemberben adják át.