Szombathely
vakbarát facebook google+ youtube rss
Közösség


Partnereink
NMHH - Magyar Média Mecenatúra Program
Cseh Tamás Program
Evangélikus Missziói Központ - Magyar Evangélikus Rádiómisszió
Szombathelyi Evangélikus Egyházközség
Evangelikus
Szeretetszolgálatért
Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Művészeti Iskola
Szombathelyi Evangélikus Diakóniai Központ
Evangélikus Diakónia Magyarország
Készült a Médiatanács támogatásával, a Magyar Média Mecenatúra program keretében.
Szerkesztve: 2019. február 12. |

A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Kezd kibontakozni a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalokból álló Ten Sing Savariae csapata. Ezúttal a Premontrei Gimnázium báljára kapott meghívást a formáció, melynek nagy örömmel tettek eleget.
A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Február 8-án tartotta SZM-bálját a Premontrei Gimnázium, melynek első fellépői az evangélikus gyülekezet tensinegesei voltak. A fiatalok közel fél órán át szórakoztatták a szülői közösséget, s a produkció nagy sikert aratott.

Képek forrása: Premontrei Gimnázium facebook oldala

Fotók: Benkő Péter

A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Kezd kibontakozni a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalokból álló Ten Sing Savariae csapata. Ezúttal a Premontrei Gimnázium báljára kapott meghívást a formáció, melynek nagy örömmel tettek eleget.
A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Február 8-án tartotta SZM-bálját a Premontrei Gimnázium, melynek első fellépői az evangélikus gyülekezet tensinegesei voltak. A fiatalok közel fél órán át szórakoztatták a szülői közösséget, s a produkció nagy sikert aratott.

Képek forrása: Premontrei Gimnázium facebook oldala

Fotók: Benkő Péter

Szerkesztve: 2019. február 12. |

A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Kezd kibontakozni a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalokból álló Ten Sing Savariae csapata. Ezúttal a Premontrei Gimnázium báljára kapott meghívást a formáció, melynek nagy örömmel tettek eleget.
A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Február 8-án tartotta SZM-bálját a Premontrei Gimnázium, melynek első fellépői az evangélikus gyülekezet tensinegesei voltak. A fiatalok közel fél órán át szórakoztatták a szülői közösséget, s a produkció nagy sikert aratott.

Képek forrása: Premontrei Gimnázium facebook oldala

Fotók: Benkő Péter

A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Kezd kibontakozni a Szombathelyi Evangélikus Egyházközség fiatalokból álló Ten Sing Savariae csapata. Ezúttal a Premontrei Gimnázium báljára kapott meghívást a formáció, melynek nagy örömmel tettek eleget.
A Premontrei bálján a Ten Sing Savariae

Február 8-án tartotta SZM-bálját a Premontrei Gimnázium, melynek első fellépői az evangélikus gyülekezet tensinegesei voltak. A fiatalok közel fél órán át szórakoztatták a szülői közösséget, s a produkció nagy sikert aratott.

Képek forrása: Premontrei Gimnázium facebook oldala

Fotók: Benkő Péter